Sugurya Geri Dönüşüm AŞ olarak; 1 milyon TL sermaye ile, merkezimiz İstanbul’da olmak üzere, Türkiye’nin en büyük ve tek Gemi Söküm Bölgesi olan İzmir/Aliağa’daki en elverişli konuma sahip olarak, A,B ve C parsellerinin sahibi olmanın haklı gururunu taşıyoruz. Gemi Geri Dönüşüm sektörüne kayda değer bir katkı sağlayabilmek adına, ciddi projeler geliştiriyor ve geleceğe yönelik önemli yatırımlar planlıyoruz.
VİZYON

Denizcilik ve Gemi Geri Dönüşüm sektöründeki varlığımızı kanıtlamak, Yerel ve Global Sektör Yatırımcılarına ulaşmak, kayda değer ve karlı bir ticaret için bir duruş sergilemek.

MİSYON

Sahip olduğumuz değerler kapsamında Gemi Söküm Tesislerimizi; güvenli, kaliteli ve çevre dostu olarak örnek teşkil edecek bir standarda taşımak. Kısa zamanda fark ve farkındalık yaratarak, markamızın bilinirliğini ve güvenirliğini sağlamak.

DEĞERLERİMİZ

Farkındalıkların; küresel boyut kazanması ile birlikte çevre, güvenlik ve İnsan’a yönelik konularda, Günden güne artan çevre duyarlılığının da etkisi ile, sektörde anlamlı ve faydalı kural belirleyici olarak, Türkiye’nin sektördeki en güçlü destekçisi olduğumuza inanıyoruz. Faaliyetlerimizi sürekli olarak bu değerler ışığında gerçekleştirmek için üstün çaba sarf ediyoruz.